fbpx

OFERTA EDUKACYJNA ONLINE

Oferta Edukacyjna Online

W dobie pandemii koronawirusa głównym wyzwaniem w zakresie edukacji i dydaktyki stała się nauka zdalna. W tym roku szkolnym naszą ofertę edukacyjną poszerzyliśmy o zajęcia i wykłady online. Poniżej znajdziecie wykaz zajęć realizowanych z wykorzystaniem narzędzi i technik kształcenia na odległość.

Podcast maturalny

Z okazji rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego wystartował nasz nowy projekt – Podcast Maturalny! Razem z wykładowcami i studentami WNPiD przygotowaliśmy dla Was cykl wykładów z zakresu wiedzy o społeczeństwie i historii najnowszej. Premierowy sezon znajdziecie na Spotify i Youtubie, a kolejny ukaże się już w grudniu tego roku.  Podcast powstaje przy współpracy ze studentami i studentkami kierunku Produkcja audiowizualna: Oliwia Szeląg (współkoordynatorka projektu), Jakub Biegniewski (autor dżingla), Monika Lisiak (lektorka dżingla).

Wykłady dla szkół online

W związku z sytuacją pandemiczną zapraszamy Was do udziału w wykładach online, które prowadzić będą wykładowcy WNPiD.  Wystarczy wybrać temat zajęć i zaproponować termin spotkania. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej naszej oferty. 

Poznaj ofertę wykładów