- strefa -
UCZNIA

- w TWOJEJ -

SZKOLE

Chcesz byśmy przyjechali do Twojej szkoły i poprowadzili dla Was zajęcia? Żaden problem. Podczas naszych zajęć stworzymy mini rozgłośnię radiową, mobilne studio telewizyjne lub prasowy newsroom.

Nasi wykładowcy wygłoszą wykłady, które będą rozszerzeniem Waszej wiedzy z zakresu historii i WOS-u, dzięki czemu lepiej zrozumiecie wyzwania z jakimi mierzymy się we współczesnym świecie. Poznaj ofertę wykładów online

Stawiamy na praktyczny wymiar edukacji. Podczas tych spotkań zdobędziesz umiejętności, niezbędne w przyszłej karierze zawodowej. Proponujemy Ci:

social media

radiowy

dziennikarza

bezpieczeństwo w szkole

telewizyjny

„Polityka dla młodych“

- na NASZYM -

WYDZIALE

Wybierz się ze swoją klasą na nasz Wydział i przekonajcie się co dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia na warsztatach i wykładach!

Zapraszamy uczniów szkół partnerskich na #wykładynawnpid. To seria spotkań wykładowców akademickich WNPiD z uczniami szkół średnich zainteresowanych historią, polityką i społeczeństwem. Tematyka wykładów dostosowywana jest tak, by okazała się pomocna przy przygotowaniach do matury. Wielu maturzystów chwali sobie profesjonalizm i doświadczenie wykładowców, co ułatwia im zgłębianie zagadnień maturalnych.

Naszą ofertę wyróżnia m.in. szereg praktycznych warsztatów, realizowanych w odpowiednio wyposażonym zapleczu dydaktycznym.  Na WNPiD czekają na Ciebie:

- cyklicznie -

na wydziale

Dzień dziennikarza

CZERWIEC 2020
Jego celem jest zapoznanie się ze specyfiką pracy dziennikarzy i poznanie funkcjonowania redakcji: prasowej, telewizyjnej i radiowej.

Z WNPiD na maturę

MARZEC 2020
Coroczne wydarzenie dla maturzystów to świetna okazją do powtórzenia zdobytej już wiedzy i poszerzenia jej o nowe obszary z zakresu historii najnowszej i wiedzy o społeczeństwie.

Debaty Oksfordzkie

Debaty Oksfordzkie cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Ta subtelna sztuka prowadzenia dyskusji pozwala na rywalizację z przeciwnikiem prezentującym stanowisko przeciwne jedynie przy pomocy wagi argumentów.

napisz
do nas