fbpx

- warsztaty -
„polityka dla młodych”

Warsztaty „polityka dla młodych”

 Polityka jest dla młodych! Przekonasz się o tym podczas naszych zajęć, podczas których odsłonimy przed Tobą kulisy funkcjonowania państwa, gospodarki czy spraw obywatelskich. W formie gier, debat i projektów chcemy rozbudzać zainteresowanie polityką, która nie musi wzbudzać złych emocji, być nudna czy brutalna. Jesteśmy przekonani, że w czasach społecznych napięć, konfliktów i zmian warto realizować warsztaty rozwijające praktyczne umiejętności obywatelskie i postawy prospołeczne.

Warsztaty mają formę modułową. Możecie wybrać kursy spośród następujących tematów:   

1. Warsztat przedsiębiorczości – zakładanie firmy „krok po kroku”

2. Warsztaty z wiedzy o polityce i demokracji:

  • Wstęp do wiedzy o samorządzie terytorialnym. Realizacja samorządowej kampanii wyborczej.
  • Kryzys w public relations – jak odzyskać zaufanie publiczne w polityce? Znaczenie mowy ciała w wystąpieniach publicznych.

Jak zapisać się

na warsztaty?
  • Zbierz grupę uczniów
  • Wybierz interesujące Was warsztaty
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Do zobaczenia na warsztacie
ZAPISY

- warsztaty -

dla uczniów

Relacja – Noc Naukowców 2022

Jak wygląda praca dziennikarza telewizyjnego i prasowego? Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na ekologię? W jaki sposób możemy przygotować się do pracy przed kamerą lub przekazywania informacji w innej

więcej »

Warsztaty prasowe dla redaktorów Gazety Pogodnej

We wtorek, 22 marca, odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie. Warsztaty prasowe dla naszych gości poprowadzili członkowie redakcji Bardzo Uniwersyteckiego Czasopisma. Uczniowie z Krzęcina wydają na co dzień

więcej »