fbpx

- warsztaty -
„polityka dla młodych”

Warsztaty „polityka dla młodych”

 Polityka jest dla młodych! Przekonasz się o tym podczas naszych zajęć, podczas których odsłonimy przed Tobą kulisy funkcjonowania państwa, gospodarki czy spraw obywatelskich. W formie gier, debat i projektów chcemy rozbudzać zainteresowanie polityką, która nie musi wzbudzać złych emocji, być nudna czy brutalna. Jesteśmy przekonani, że w czasach społecznych napięć, konfliktów i zmian warto realizować warsztaty rozwijające praktyczne umiejętności obywatelskie i postawy prospołeczne.

Warsztaty mają formę modułową. Możecie wybrać kursy spośród następujących tematów:   

1. Warsztat przedsiębiorczości – zakładanie firmy „krok po kroku”

2. Warsztaty z wiedzy o polityce i demokracji:

  • Wstęp do wiedzy o samorządzie terytorialnym. Realizacja samorządowej kampanii wyborczej.
  • Kryzys w public relations – jak odzyskać zaufanie publiczne w polityce? Znaczenie mowy ciała w wystąpieniach publicznych.

Jak zapisać się

na warsztaty?
  • Zbierz grupę uczniów
  • Wybierz interesujące Was warsztaty
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Do zobaczenia na warsztacie
ZAPISY

- warsztaty -

dla uczniów

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na WNPiD

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Ze względu na sytuację epidemiologiczną wszystkie zajęcia odbędą się w formie online. Oferta zajęć realizowanych na WNPiD: Eco marketing

więcej »