fbpx

Warsztaty prasowe dla redaktorów Gazety Pogodnej

IMG_0774

We wtorek, 22 marca, odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie. Warsztaty prasowe dla naszych gości poprowadzili członkowie redakcji Bardzo Uniwersyteckiego Czasopisma. Uczniowie z Krzęcina wydają na co dzień Gazetę Pogodna, a ostatnie warsztaty były kolejną odsłoną naszej współpracy.

Zajęcia dla naszych gości poprowadzili:

  • Wiktoria Wesołek
  • Izabela Tomaszewska
  • Julia Gawłowska
  • Klaudia Michalak
  • Natalia Budna
  • Wiktor Kępiński

Najnowszy numer znajdziecie tutaj.

Dowiedz się więcej...

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

W imieniu Regionalnego Instytutu Kultury im. Wojciecha Korfantego zapraszamy do udziału w XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego (OKK). Konkurs jest skierowany do

warsztaty

Warsztaty prasowe redakcji studenckiej BUC

Bardzo Uniwersyteckie Czasopismo, czyli wydziałowa redakcja prasowa BUC, poprowadziło kolejne udane warsztaty dla licealistów! 14 grudnia uczniowie drugiej klasy X Liceum Ogólnokształcącego mieli okazję zobaczyć, na czym polega praca dziennikarza prasowego.