fbpx


-wARSZTATY-
social media

Warsztat social media

Dowiedz się jak profesjonalnie obsługiwać media społecznościowe! Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy prowadzą publiczne profile w mediach społecznościowych lub chcą w przyszłości zajmować się marketingiem on-line i poznać narzędzia pracy e-marketera. Jeśli jesteś twórcą internetowym (blogerem/vlogerem) i chcesz się dowiedzieć jak skutecznie promować się w mediach społecznościowych to wybierz nasze warsztaty!

Proponowana tematyka zajęć:

Jak zapisać się

na warsztaty?
  • Zbierz grupę uczniów
  • Wybierz interesujące Was warsztaty
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Do zobaczenia na warsztacie
ZAPISY

Zajęcia prowadzone także w formie zdalnej

- warsztaty -

dla uczniów

Relacja – Noc Naukowców 2022

Jak wygląda praca dziennikarza telewizyjnego i prasowego? Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na ekologię? W jaki sposób możemy przygotować się do pracy przed kamerą lub przekazywania informacji w innej

więcej »

Warsztaty prasowe dla redaktorów Gazety Pogodnej

We wtorek, 22 marca, odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie. Warsztaty prasowe dla naszych gości poprowadzili członkowie redakcji Bardzo Uniwersyteckiego Czasopisma. Uczniowie z Krzęcina wydają na co dzień

więcej »