fbpx


-wARSZTATY-
social media

Warsztat social media

Dowiedz się jak profesjonalnie obsługiwać media społecznościowe! Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy prowadzą publiczne profile w mediach społecznościowych lub chcą w przyszłości zajmować się marketingiem on-line i poznać narzędzia pracy e-marketera. Jeśli jesteś twórcą internetowym (blogerem/vlogerem) i chcesz się dowiedzieć jak skutecznie promować się w mediach społecznościowych to wybierz nasze warsztaty!

Proponowana tematyka zajęć:

  • Określenia grupy docelowej i tworzenia person
  • Tworzenie treści promocyjnych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter)
  • Przygotowania strategii komunikacyjnej
  • Zasady webwritingu
  • Najczęściej popełniane błędy w komunikacji w mediach społecznościowych
  • Bezpłatne narzędzia e-marketingowe

Jak zapisać się

na warsztaty?
  • Zbierz grupę uczniów
  • Wybierz interesujące Was warsztaty
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Do zobaczenia na warsztacie
ZAPISY

- warsztaty -

dla uczniów

Warsztaty dla licealistów w Pniewach

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach to placówka, z którą nasz Wydział współpracuje od lat. 5 marca odbyło się kolejne spotkania licealistów z pracownikami WNPiD. Na zaproszenie dyrekcji szkoły i

więcej »