fbpx

Blog maturzysty

Na naszym blogu znajdziesz przydatne informacje i porady, dzięki którym skutecznie przygotujesz do najważniejszych egzaminów w Twoim życiu. Wyjaśnimy Ci czym różnią się studia od szkoły średniej, podpowiemy jak wykorzystać ostatniego tygodnie do przygotowań do matury. Pokażemy Ci jak możesz efektywnie wykorzystać czas na studiach i jakie możliwości czekają na Ciebie. Opowiemy także o tym co możesz studiować i w jakie inicjatywy angażować się na naszym Wydziale. 

Po zakończeniu matur objaśnimy Ci jak krok po roku jak wygląda rekrutacja na studia. Jesteśmy przekonani, że nasz blog pomoże Ci przygotować się do egzaminów majowych i  dowiesz się z niego jak przeżyć swoją przygodę życia na studiach!

Nasz blog

dla maturzystów

Wracają Wykłady Otwarte na WNPiD!

Rusza kolejna edycja Wykładów Otwartych na WNPiD! Już od połowy lutego będziecie mogli wziąć udział w wykładach, które przygotowali dla Was wykładowcy naszego Wydziału.

więcej »

Co nowego na maturze z historii? | PoradnikMaturalny#2

W pórwnaniu z egzaminem maturalnym z WOSu, o którym pisaliśmy w poprzednim poradniku, maturzystów zdających historię czeka o wiele mniej zmian względem poprzednich lat. Nie oznacza to wcale, że będzie to egzamin prostszy, dlatego systematyczne przygotowanie pozostanie kluczem do sukcesu.

więcej »

Specjalnie dla tegorocznych maturzystów stworzyliśmy grupę Facebookową, na której udostępniamy autorskie pomoce naukowe, informacje o wydarzeniach dedykowanych właśnie Wam, a także wiele innych przydatnych treści. Sprawdź sam!