- strefa -

dla nauczycieli

studia
podyplomowe

Mając na uwadze wyzwania przed jakimi staje dziś współczesna szkoła w ofercie studiów podyplomowych posiadamy kursy dedykowane właśnie nauczycielom i pedagogom, chcącym pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Poznaj naszą ofertę studiów podyplomowych.

Historia i Wiedza o Społeczeństwie

Studia pozwalają na uzupełnienie wiedzy o najbardziej aktualne i najczęściej komentowane fakty z zakresu współczesnej myśli politycznej, systemów, zagadnień gospodarczych czy europejskich. Ponadto celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu nowoczesnych metod nauczania.

Edukacja dla Bezpieczeństwa i Podstawy Przedsiębiorczości

Studia dedykowane są nauczycielom zainteresowanym prowadzeniem zajęć z przedmiotów: Edukacja dla Bezpieczeństwa i Podstawy Przedsiębiorczości. Jest to świetna okazja do zdobycia wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie bieżącej problematyki ww. przedmiotów i nowoczesnych metod nauczania, stać się doradcą i przewodnikiem ucznia.

napisz
do nas