fbpx

II Dzień Kandydata na UAM za nami!

IMG_20191025_103030_674

Od dwóch lat w ostatnich dniach października Uniwersytet im. Adama Mickiewicza zaprasza maturzystów z Wielkopolski i okolic na targi edukacyjne, podczas których młodzież szkół średnich zapoznaje się z ofertą naszej Alma Mater. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i teraz również my spotkaliśmy się z przyszłymi studentami.

Na naszym stoisku na gości czekali studenci i pracownicy WNPiD, którzy przedstawiali ofertę dydaktyczną. Ponadto prezentowaliśmy flotę bezzałogowych statków powietrznych, które stanowić będą wyposażenie przyszłego Centrum Dronów, jednostki badawczo-dydaktycznej przy naszym Wydziale. Maturzyści mieli także okazję wziąć udział w krótkim szkoleniu udzielania pierwszej pomocy, prowadzonym przez studentów Bezpieczeństwa narodowego.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność i mamy nadzieję, że zobaczymy się na WNPiD w październiku.

Dowiedz się więcej...