fbpx

Powraca Z WNPiD na maturę!

matura_z_wnpid

To już najwyższy czas na rozpoczęcie powtórki przed egzaminami maturalnymi, dlatego wzorem lat poprzednich zapraszamy na cykl korepetycji organizowanych na naszym Wydziale. Zaproszenie kierujemy do uczniów przygotowujących się do egzaminów z historii i wiedzy o społeczeństwie.

Tegoroczna formuła zostanie rozbudowana o trzy dodatkowe spotkania, na których będziecie mogli wziąć udział w różnych warsztatach i wykładach. Pierwsze z nich odbędzie się już w środę, 11 grudnia w godzinach 9:00-11:30.

Na najbliższe spotkanie przygotowaliśmy dla Was następujące propozycje:

  • Aktor, generał, kolejarz – prezydenci USA po 1945 roku (wykład)
  • Ustroje państw europejskich (konwersatorium)
  • Piszemy po polsku – warsztaty z poprawnej polszczyzny (warsztat)
  • Transformacja systemowa w Polsce (1986-1989) (wykład)

Zajęcia poprowadzą studenci Koła Naukowego Polityki Społecznej i Ekonomicznej oraz redakcji Fenestra i Kuriera Akademickiego.

Wypełniony formularz (dostępny poniżej) prosimy przesyłać na adres media.wnpid@amu.edu.pl do 9 grudnia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!

Z WNPiD na maturę_formularz

Dowiedz się więcej...