fbpx

V konferencja „Szkoła XXI wieku” za nami!

FotoJet (2)

Po raz piąty na naszym Wydziale odbyła się ogólnopolska konferencja „Szkoła XXI wieku. Wyzwania przed nauczycielem i uczniem”. Jak co roku wydarzenie zgromadziło nauczycieli i pedagogów z całej Polski. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Szkoła w środowisku międzynarodowym”.

Z tej okazji uczestnicy spotkania wysłuchali prelekcji nt. wymian uczniowski, lęku przed obcymi, migracji wśród uczniów na przykładzie wielkopolskich szkół, a także międzynarodowym języku komunikacji. 

Cześć warsztatowa poświęcona była elementom protokołu dyplomatycznego w szkole, fundamentom młodego lidera w aspekcie międzynarodowym, a także idei pakietu powitalnego dla uczniów (migrantów) w szkole. 

Dziękujemy naszym stałemu partnerowi – Ośrodkowi Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, a także The John Maxwell Team Youth Leadership Program, który po raz pierwszy zaangażował się w naszą konferencję.

Do zobaczenia za rok! 

Dowiedz się więcej...