fbpx

Warsztaty dla uczniów ze Strykowa

IMG_20200113_080939
  • Dlaczego wybór naszej grupy docelowej jest tak ważny w tworzeniu strategii komunikacyjnej?
  • Czym jest persona?
  • Co przyciąga nasz wzrok czytając artykuły w sieci?
  • Jak stworzyć angażujące treści?

Na te pytania odpowiadaliśmy razem z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ze Strykowa. Prowadzący na co dzień szkolną gazetkę KOR-wieści wzięli udział w warsztatach z zakresu mediów społecznościowych, poprowadzonych przez mgr. Macieja Skrzypka. Tematem przewodnim spotkania było tworzenie person i grup docelowych. Ponadto nasi goście poznali podstawowe zasady webwritingu, które wykorzystają przy tworzeniu internetowego wydania swojej gazety. Było to pierwsze spotkanie w ramach cyklu warsztatów, które mają przygotować redaktorów KOR-wieści do promocji swojej działalności w mediach społecznościowych. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach!

Dowiedz się więcej...