fbpx

Z WNPiD na maturę – finał korepetycji!

1

Za nami 3 spotkania w ramach projektu Z WNPiD na maturę – cyklu korepetycji dla maturzystów z zakresu Historii i Wiedzy o Społeczeństwie. Ostatnie z nich odbędzie w piątek, 13 marca, w godzinach 9.00-14.30. W tegorocznej edycji wzięło już udział blisko 300 maturzystów z Wielkopolski i okolic. Tym razem na uczniów poza wykładami czeka Quiz maturalny, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. 

Tematy wykładów:

  • Demokracja w Polsce i na świecie
  • Współczesne europejskie systemy polityczne
  • Słowacki i Mickiewicz, czyli szybka powtórka przed maturą ustną
  • Kościół Katolicki w Polsce po 1945 roku

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 9 marca, na adres media.wnpid@amu.edu.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Formularz zgłoszeniowy

Nasze zaproszenie kierujemy do tegorocznych maturzystów.

Dowiedz się więcej...