Warsztaty dla licealistów w Pniewach

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach to placówka, z którą nasz Wydział współpracuje od lat. 5 marca odbyło się kolejne spotkania licealistów z pracownikami WNPiD.
Na zaproszenie dyrekcji szkoły i kadry pedagogocznej naszych przyjaciół z Pniew odwiedzieli dr Maciej Magiera i mgr Maciej Skrzypek. Licealiści wzięli udział w dwóch warsztatach:

• Zasady ewakuacji z miejsca zagrożenia
  • Tworzenie treści promocyjnych w mediach społecznościowych

Dziękujemy za miłe przyjęcie i do zobaczenia podczas kolejnych spotkań!

USOS nie taki straszny jak go malują

USOS nie taki straszny jak go malują Wkrótce zaczną się zajęcia, a to oznacza, że zaczniesz używać USOSa (Uniwersytecki System Obsługi Studiów).

Czas na dodatkową rekrutację!

Znamy już wyniki pierwszej tury rekrutacji na studia I stopnia. Zakwalifikowani wgrali już do Systemu Internetowej Rekrutacji wymagane dokumenty i kierunkowe komisje

Jesteśmy z Wami w nowym roku szkolnym!

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie, dziś rozpoczynamy wyjątkowy rok szkolny, który będzie – szczególnie dla Was – czasem wytężonego trudu dydaktycznego i wychowawczego.