fbpx

Wykłady on-line dla uczniów

My Post (6)

Wychodząc naprzeciwko potrzebom uczniów i nauczycieli w okresie zawieszenia zajęć zapraszamy na cykl wykładów on-line. Poprowadzą je przez studentów i wykładowców Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Tematyka spotkań związana jest z zagadnieniami z zakresu historii najnowszej i wiedzy o społeczeństwie. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy na dwa wykłady:

  • mgr Maciej Skrzypek, Polska scena polityczna w latach 1991-2005wtorek, 31 marca; 13:00-14:30;
  • dr Marcin Łukaszewski, Jak zostać królem? Monarchie we współczesnym świecie, czwartek, 2 kwietnia; 11:00-12:30.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres maciej.skrzypek@amu.edu.pl, podając liczbę uczniów. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do wykładu i instrukcje dot. udziału w nim. Każde spotkanie będzie składało się z dwóch części.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy przed wysłaniem zgłoszenia rozeznać się wśród uczniów ilu z nich realnie jest zainteresowanych wykładem.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym maciej.skrzypek@amu.edu.pl.

Dowiedz się więcej...