fbpx

Wspólna zabawa i integracja to nasza mocna strona!

received_662012517604890

Do tej pory opowiedzieliśmy Wam m. in. o nauce na naszym Wydziale, wyjazdach edukacyjnych, kierunkach studiów, a także o tym jak możecie się rozwijać angażując się w różne inicjatywy. Jednak studia to nie tylko egzaminy i praca, ale i czas dla znajomych, dobrą zabawę i integrację. Nasz Wydział jest pod tym względem pionierem wszelkiego typu integracji i dba o to, aby nasi studenci nie zapomnieli o innych formach aktywności, w tym dobrej zabawie. Co roku różne organizacje studenckie, na czele z Radą Samorządu Studentów WNPiD. organizują cykliczne imprezy w murach WNPiD, które cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród studentów, ale także wykładowców.

Magia Świąt na WNPiD

Co roku w okresie świątecznym na naszym Wydziale odbywa się wspólne kolędowanie, dekorowanie choinki, wystawa świątecznych zdjęć wykładowców, poprzebieranych w bożonarodzeniowe swetry, kiermasz ciast, a także świąteczna sesja fotograficzna. W tym roku postanowiliśmy przyjąć nową, ciekawą formę. Pomocnicy Mikołaja (Gwiazdora) mieli ręce pełne roboty, aby zapewnić rozrywkę wykładowcom i im pociechom. Dzieci mogły wraz z rodzicami dekorować pierniki, kartki świąteczne czy nauczyć się nowego układu tanecznego, a na sam koniec obejrzeć bajkę na dużym ekranie. Nie zabrakło oczywiście prezentów od gościa z Laponii.

Magia Świąt na WNPiD 2019
Świąteczna sesja fotograficzna 2018

Pożegnanie zimy w wielkim stylu

Pierwszy dzień wiosny to idealna okazja, aby sobie potańczyć i zjeść pyszną kiełbaskę z grilla! Rada Samorządu Studentów co roku 21 marca organizuje powitanie wiosny na naszym patio. Jeśli pogoda nie dopisuje, to zabawa jest przeniesiona na hol, ale nie oznacza to, że studenci bawią się gorzej 😉. Jako główny punkt programu odbywa się np. wydziałowa odsłona programu telewizyjnego, który słynie z sucharów prowadzącego, w której studenci wraz z wykładowcami rywalizują między sobą. Wszystkiemu towarzyszy dużo dobrego humoru i miłej atmosfery.

Zobacz jak wyglądał nasz Pierwszy Dzień Wiosny 2018

15 lat minęło jak jeden dzień!

W październiku 2023 r. świętowaliśmy 15-lecie naszego Wydziału. Obejrzyjcie relację z tego wydarzenia.

Wisienka na torcie – Wielka Gala

Marzysz, aby móc się ubrać, jak gwiazda na czerwony dywan? Marzenie to spełniamy od lat na WNPiD! Wielka Gala organizowana jest przez Radę Samorządu Studentów od paru lat w połowie Maja. Galę poprzedza głosowanie w wybranych kategoriach, w których wybieramy ulubionych wykładowców i pracowników WNPiD. Później wręczamy im na uroczystości nagrody w formie statuetek. Oczywiście wszystko w przezabawnej i sympatycznej atmosferze. Po oficjalnej części odbywa się after party z DJ, cateringiem, budką fotograficzną i innymi atrakcjami.

Obejrzyj relację z Wielkiej Gali 2018

Jak widzisz nasz Wydział dba nie tylko o walory edukacyjne studentów, ale także, o dobrą zabawę i integrację w gronie znajomych i przyjaciół. Warto dodać, że Wielkie Grillowanie UAM, które obecnie jest ogromną imprezą studencką, właśnie rozpoczęło się od naszego wydziałowego patio! Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy prekursorami dobrej zabawy 😉.

Martyna Woźniak

Dowiedz się więcej...