fbpx

Wykłady online w liczbach: podsumowanie

wykłady online podsumowanie3

Już kilka dni po ogłoszeniu zawieszenia zajęć szkolnych i rozpoczęcia kształcenia na odległość rozpoczęliśmy cykl wykładów online. Uczniowie i nauczyciele natychmiastowo odpowiedzieli na nasze zaproszenie i skorzystali z naszego zaproszenia. Dziś chcemy podsumować krótko te 4 miesiące spotkań.

30 spotkań

z zakresu najnowszej historii politycznej i wiedzy o społeczeństwie. Rozmawialiśmy m. in. o politycznych wątkach w serialach i roli sportu w polityce międzynarodowe

45 godzin

tyle łącznie trwały nasze spotkania z nami. W tym czasie padło wiele ciekawych pytań, wymieniliśmy dziesiątki myśli i uwag

blisko 100

uczniów z całej Polski wzięło udział w zajęciach. Dziękujemy, że zaufaliście nam!

6 prowadzących

wykładowcy, studenci i absolwenci Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Z tego miejsca dziękujemy prof. Pawłowi Stachowiakowi, dr. Marcinowi Łukaszewskiemu, Oli Koniecznej, Bartkowi Szczepaniakowi, Kindze Wieczorek, a także dr. Jakubowi Jakubowskiemu, który wsparł naszą inicjatywę i pozostawał w kontakcie z Waszymi nauczycielami

Wziąłeś udział w cyklu wykładów i spotkań online? Podziel się swoją opinią!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym z częścią z Was będziemy mogli się spotkać twarzą w twarz w bezpiecznych warunkach. Jeśli okoliczności na to nie pozwolą wykłady online powrócą już we wrześniu

Do zobaczenia!

Maciej Skrzypek

Dowiedz się więcej...