fbpx

Wykłady online w liczbach: podsumowanie

wykłady online podsumowanie3
Share on facebook
Share on twitter

Już kilka dni po ogłoszeniu zawieszenia zajęć szkolnych i rozpoczęcia kształcenia na odległość rozpoczęliśmy cykl wykładów online. Uczniowie i nauczyciele natychmiastowo odpowiedzieli na nasze zaproszenie i skorzystali z naszego zaproszenia. Dziś chcemy podsumować krótko te 4 miesiące spotkań.

30 spotkań

z zakresu najnowszej historii politycznej i wiedzy o społeczeństwie. Rozmawialiśmy m. in. o politycznych wątkach w serialach i roli sportu w polityce międzynarodowe

45 godzin

tyle łącznie trwały nasze spotkania z nami. W tym czasie padło wiele ciekawych pytań, wymieniliśmy dziesiątki myśli i uwag

blisko 100

uczniów z całej Polski wzięło udział w zajęciach. Dziękujemy, że zaufaliście nam!

6 prowadzących

wykładowcy, studenci i absolwenci Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Z tego miejsca dziękujemy prof. Pawłowi Stachowiakowi, dr. Marcinowi Łukaszewskiemu, Oli Koniecznej, Bartkowi Szczepaniakowi, Kindze Wieczorek, a także dr. Jakubowi Jakubowskiemu, który wsparł naszą inicjatywę i pozostawał w kontakcie z Waszymi nauczycielami

Wziąłeś udział w cyklu wykładów i spotkań online? Podziel się swoją opinią!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym z częścią z Was będziemy mogli się spotkać twarzą w twarz w bezpiecznych warunkach. Jeśli okoliczności na to nie pozwolą wykłady online powrócą już we wrześniu

Do zobaczenia!

Maciej Skrzypek

Dowiedz się więcej...

Zapisz się na letnie kursy online!

Na okres wakacji przygotowaliśmy dla Was unikatową ofertę kursów online prowadzonych przez studentów i pracowników naszego Wydziału. W pierwszej edycji tego projektu