fbpx

Noc Naukowców online na WNPiD

NN2020_1280x360

Zapraszamy do udziału w unikatowej edycji Nocy Naukowców, która ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się w całości z wykorzystaniem technik i narzędzi pracy zdalnej. Spotkanie odbędzie się 27 listopada.

Oferta wykładów i warsztatów WNPiD:

Eco marketing and corporate social responsibility

17:00-19:00

What is eco marketing? How brands use environmental trends in communication? Is there eco-washing? You will find out during our meetings. You will learn how to build an authentic message in the face of eco marketing.

Warsztat Dziennikarza Telewizyjnego Z Kamerą na „Ty”

16:00-17:30 (brak wolnych miejsc)
17:45-19:15
19:30-21:00 (w formularzu zgłoszeniowym wskaż, którą godzinę wybierasz)

Warsztaty w studio TV – obsługa kamery, prezentacja przed kamerą, kilka słów teorii (podstawowe zagadnienia dziennikarskie).

To już się kameruje! Kilka słów o pracy w telewizji

18:00-19:00 premiera wykładu na Youtube

W trakcie warsztatów: zapoznamy uczestników z podstawowymi pojęciami dotyczącymi pracy dziennikarza i operatora, porozmawiamy o wpadkach reporterów live’owych, opowiemy jak takich wpadek unikać, chętni będą mogli spróbować sił jako reporterzy live’owi.

Stosunki międzynarodowe i rywalizacja mocarstw w dobie pandemii COVID-19

19:00 – premiera wykładu na Youtube

Jak kształtują się relację między głównymi graczami na arenie międzynarodowej w dobie pandemii koronawirusa? Czy USA utracą swoją pozycję na rzecz Chin? Jaką rolę w układzie międzynarodowym odgrywają Rosja i Iran? O tym opowie Wam prof. Radosław Fiedler.

Segregacja śmieci: obowiązek czy wybór?

19:00-21:00

W trakcie zajęć podjęta zostanie debata oksfordzka. Uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami jej organizacji, a także kompetencjami samorządu gminnego. Każdy z nich weźmie udział w debacie.

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na wybrane zajęcia wypełniając formularz zgłoszeniowy. 

Uwaga nauczyciele! Istnieje możliwość zapisania grupy uczniów na zajęcia. Prosimy o podanie tego w treści formularza.

Dowiedz się więcej...