fbpx

Z WNPiD na maturę – wykłady w kwietniu

z wnpid na maturę - kwiecień
Share on facebook
Share on twitter

W kwietniu zapraszamy Was na następujące wykłady:

  • dr Jakub Jakubowski: Kino polityczne po II wojnie światowej, 1 kwietnia, 15:00. UWAGA! Zmiana godziny
  • lic. Bartek Szczepaniak: Historia polityczna USA po 1945 roku cz. 2, 7 kwietnia, 15:30.
  • lic. Natalia Kostić: Pojęcie i istota obywatelstwa , 12 kwietnia, 17:00.
  • lic. Magdalena Michalak: Czym jest ład międzynarodowy? Od kongresu wiedeńskiego do zakończenia zimnej wojny, 13 kwietnia,        17:30.
  • lic. Victoria Leszczyńska, lic. Jakub Kuźniarski:    Marketing polityczny i kampanie wyborcze, 14 kwietnia, 16:45.
  • mgr Maciej Skrzypek: System polityczny II RP, 15 kwietnia, 15:30.
  • lic. Bartek Szczepaniak: Historia polityczna USA po 1945 roku cz. 3, 21 kwietnia,               15:30.
  • prof. Paweł Stachowiak: Zbrodnia katyńska, 23 kwietnia, 16:00. UWAGA! Zmiana daty
  • lic. Martyna Woźniak: Kolonializm, dekolonizacja i neokolonializm, 27 kwietnia, 17:00.

UWAGA!

Osoby, które zapisały się na wcześniejsze spotkania nie muszą ponownie wypełniać formularza. Link do zajęć otrzymacie automatycznie. Na kilka dni przed wykładami otrzymacie maila ze szczegółowymi informacjami. Kontakt: maciej.skrzypek@amu.edu.pl 

Formularz zgłoszeniowy

Linki do spotkań otrzymacie na swoje adresy mailowe. Sprawdźcie także inne foldery, w tym Spam/wiadomości śmieci.

Dołącz do nas na Facebooku

Dowiedz się więcej...

WNPiD na 5, czyli dlaczego warto zostać naszym studentem

Czy zastanawialiście się, dlaczego spośród wszystkich uczelni wyższych i ich wydziałów warto wybrać właśnie Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM? Nasi studenci, którzy zdecydowali się kontynuować swoją edukacyjną przygodę na studiach magisterskich z WNPiD już znają odpowiedź na to pytanie. Teraz pora, abyście i Wy ją poznali 😊 Przed Wami krótka lista pięciu korzyści ze studiowania na studiach II stopnia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM!

XXV Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na WNPiD

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praca z kamerą, produkcja programu telewizyjnego czy audycji radiowej? A może od zawsze chcieliście wiedzieć jak radzić sobie z trudnymi dla Nas emocjami a także w jaki sposób dziennikarz jest w stanie przekazać przykre informacje w tak spokojny i opanowany sposób? Odpowiedzi na te wszystkie nurtujące pytania mogła poznać młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych podczas XXV Poznańskiego Festiwali Nauki i Sztuki na WNPiD.

Ruszyła rekrutacja na studia

Dziś oficjalnie rozpoczęła się rekrutacja na studia. Dziennikarstwo, Bezpieczeństwo Narodowe, Politologia, Zarządzanie Państwem, a może Stosunki Międzynarodowe? To tylko od Ciebie zależy