fbpx

III edycja Z WNPiD na maturę online

z wnpid na maturę 3

Na początku nowego roku akademickiego powracają nasze zajęcia online przygotowujące do egzaminów maturalnych! Przed nami trzecia edycja Z WNPiD na maturę online, projektu w którym do tej pory wzięło udział ponad 600 uczniów i uczennic z całej Polski. 

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Wykłady i warsztaty prowadzone będą za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Planujemy by spotkania nie kolidowały uczniom z zajęciami szkolnymi, dlatego będą one odbywać się w godzinach popołudniowych.

Wykaz wykładów w październiku i w listopadzie:

  • prof. Paweł Stachowiak, Autorytaryzm a totalitaryzm – jak prawidłowo definiować rządy dyktatorskie? 21 października, 18.00.
  • mgr Maciej Skrzypek, Jak napisać wysoko punktowane wypracowanie z WOSu i historii? 28 października, 18.00.
  • prof. dr hab. Sebastian Wojciechowski, Współczesne spory i konflikty międzynarodowe. 4 listopada, 18.00.
  • lic. Alicja Zaworska, System prawny w Rzeczpospolitej Polskiej. 10 listopada, 18.00.
  • lic. Sara Łukaszewska, System instytucjonalny Unii Europejskiej. 18 listopada, 18.00.
  • lic. Natalia Kostić, Dlaczego konflikty na terenie byłej Jugosławii musiały się wydarzyć? – Główne powody rozpadu Jugosławii. 25 listopada 18.00.

Wykaz wykładów na kolejne miesiące zostanie podany wkrótce.

Jak dołączyć do wykładów?

Jeśli posiadasz konto MS Office musisz zalogować się do aplikacji MS Teams i dołączyć do naszego zespołu (kod otrzymasz w mailu zwrotnym po dokonaniu zgłoszenia wraz z linkami do poszczególnych spotkań). Jeśli nie posiadasz konta MS Office lub nie korzystałeś wcześniej z aplikacji MS Teams, to dołączysz do spotkania za pomocą linków wysłanych w odpowiedzi na zgłoszenie. Przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji MS Teams zachęcamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem. UWAGA! Wiadomość z linkiem do zespołu i poszczególnych wykładów otrzymasz kilka dni przed pierwszym wykładem. Prosimy o sprawdzanie folderu SPAM.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

mgr Maciej Skrzypek
tel. 61 829 66 27
maciej.skrzypek@amu.edu.pl

Dowiedz się więcej...