fbpx

Warsztaty w XX LO w Poznaniu

wizyta_XX_LO
Share on facebook
Share on twitter

Po 18 miesiącach przerwy znów odwiedziliśmy jedną z naszych szkół partnerskich! W czwartek, 7 października, mgr Maciej Skrzypek poprowadził warsztat pt. Budowanie person dla uczniów XX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu. Było to pierwsze spotkanie z cyklu „Reklama i promocja w internecie”, na który składać się będzie 6 spotkań. Wspaniale jest wrócić do szkolnych sal, by wspólnie realizować projekty edukacyjne. Naszą ofertę wykładów i warsztatów znajdziecie tutaj.

Dowiedz się więcej...

Dzień Kandydata online na WNPiD

Powraca Dzień Kandydata na UAM, a wraz z nimi spotkanie dla osób zainteresowanych ofertą dydaktyczną Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. W zbliżającej

Wykłady otwarte na WNPiD 2021/ 2022

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu zaprasza na cykl wykładów otwartych. Przygotowaliśmy dla Was pięć pasjonujących wykładów. Wygłoszą je eksperci (i jednocześnie znakomici