fbpx

Warsztaty w XX LO w Poznaniu

wizyta_XX_LO
Share on facebook
Share on twitter

Po 18 miesiącach przerwy znów odwiedziliśmy jedną z naszych szkół partnerskich! W czwartek, 7 października, mgr Maciej Skrzypek poprowadził warsztat pt. Budowanie person dla uczniów XX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu. Było to pierwsze spotkanie z cyklu „Reklama i promocja w internecie”, na który składać się będzie 6 spotkań. Wspaniale jest wrócić do szkolnych sal, by wspólnie realizować projekty edukacyjne. Naszą ofertę wykładów i warsztatów znajdziecie tutaj.

Dowiedz się więcej...

Powodzenia na maturze!

Drogie Maturzystki i Drodzy Maturzyści, dziś jest Wasz wielki dzień, dlatego życzymy Wam połamania długopisów, świetnych wyników na koniec oraz jak najmniej

WNPiD z wizytą w szkołach

W miniony piątek mgr Magdalena Bogucewicz wygłaszając prelekcję na temat prawa azylowego i uchodźczego oraz dwójka naszych studentów Wadzim Żemojdź i Natalia