fbpx

Z WNPiD na maturę – wykłady w grudniu i styczniu

DJI_0045-HDR-2

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy ofertę kolejnych wykładów w ramach trzeciej odsłony cyklu „Z WNPiD na maturę onlinę”:

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Wykłady i warsztaty prowadzone będą za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Planujemy by spotkania nie kolidowały uczniom z zajęciami szkolnymi, dlatego będą one odbywać się w godzinach popołudniowych.

Jak dołączyć do wykładów?

Jeśli posiadasz konto MS Office musisz zalogować się do aplikacji MS Teams i dołączyć do naszego zespołu (kod otrzymasz w mailu zwrotnym po dokonaniu zgłoszenia wraz z linkami do poszczególnych spotkań). Jeśli nie posiadasz konta MS Office lub nie korzystałeś wcześniej z aplikacji MS Teams, to dołączysz do spotkania za pomocą linków wysłanych w odpowiedzi na zgłoszenie. Przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji MS Teams zachęcamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem. UWAGA! Wiadomość z linkiem do zespołu i poszczególnych wykładów otrzymasz kilka dni przed pierwszym wykładem. Prosimy o sprawdzanie folderu SPAM.

Kontakt

mgr Maciej Skrzypek

tel. 61 829 66 27

maciej.skrzypek@amu.edu.pl

Dowiedz się więcej...