fbpx

Rozpoczynamy współpracę z Zespołem Szkół Zawodowych w Pułtusku

zss_pułtusk
Share on facebook
Share on twitter

Warsztaty z reklamy i promocji w internecie, prowadzone przez mgr. Maciej Skrzypka, zainaugurowały współpracę Zespołem Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Zajęcia dla uczniów klasy biznesowo – menadżerskiej które odbyły się w poniedziałek, 29 listopada br., stanowią element cyklu 6 spotkań poświęconych tematyce roli mediów społecznościowych w marketingu online. Całą społeczność ZSS w Pułtusku witamy w gronie naszych partnerów! Jesteśmy przekonani, że przed nami owocna i wieloletnia współpraca.

Fot. https://www.facebook.com/zszruszkowski

Dowiedz się więcej...

Powodzenia na maturze!

Drogie Maturzystki i Drodzy Maturzyści, dziś jest Wasz wielki dzień, dlatego życzymy Wam połamania długopisów, świetnych wyników na koniec oraz jak najmniej

WNPiD z wizytą w szkołach

W miniony piątek mgr Magdalena Bogucewicz wygłaszając prelekcję na temat prawa azylowego i uchodźczego oraz dwójka naszych studentów Wadzim Żemojdź i Natalia