fbpx

WNPiD z wizytą w szkołach

MicrosoftTeams-image (1)

W miniony piątek mgr Magdalena Bogucewicz wygłaszając prelekcję na temat prawa azylowego i uchodźczego oraz dwójka naszych studentów Wadzim Żemojdź i Natalia Kostić promowali WNPiD podczas VII Festiwalu Nauki, organizowanego przez I LO w Stargardzie. W trakcie przerw pomiędzy wykładami, chętnie odpowiadaliśmy na pytania nauczycieli i uczniów zainteresowanych studiowaniem na Wydziale. Nie zabrakło również drobnych upominków przygotowanych wcześniej przez dział Informacji i Promocji Wydziału, które szczególną radość sprawiły kadrze pedagogicznej. Całe wydarzenie zakończyło się wspólnych poczęstunkiem i prawie czterogodzinnym powrotem do Poznania w miłej atmosferze.  

Wartym przypomnienia jest, iż nie była to pierwsza wizyta przedstawicieli WNPiD w I LO w Stargardzie, jednak pierwsza po pandemiczna. Mamy nadzieję, że uda Nam się zagościć na Festiwalu Nauki również w przyszłym roku. Natomiast czy nasza akcja promocyjna przyniosła zamierzone skutki? Jesteśmy pewni, że jej efekty zobaczymy w październiku. 

Dowiedz się więcej...