8 powodów dla których warto wybrać WNPiD

80

Niewątpliwie każdy wydział w Polsce czymś się wyróżnia, ale Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM jest naprawdę wyjątkowy. Dlaczego? Już śpieszymy z wyjaśnieniem.

1. Niepowtarzalna atmosfera
    Na WNPiD panuje niepowtarzalna atmosfera, nie do doświadczenia na innych wydziałach. Nie ważne, czy zdążyłeś już nabyć swój tytuł naukowy, czy jeszcze go nie masz, razem z nami będziesz tworzyć jedną, unikatową społeczność.
  2. Pasja i Rozwój
    WNPiD daje dużo możliwości samorozwoju i spełnienia swoich pasji, poprzez działalność licznych kół naukowych oraz mediów studenckich.
  3. Wspólna Zabawa
    Nie samą nauką i pracą człowiek żyje, dlatego jako studenci wraz z wykładowcami, wspólnie, kilka razy do roku organizujemy i bawimy się na wydziałowych imprezach.
  4. Bezstresowa sesja
    Na WNPiD wyznajemy zasadę, że każdy może się czasem pomylić, więcej niż raz 😉 Dlatego część wykładowców (a w zasadzie większość z nich) przewiduje zwiększoną ilość poprawek w trakcie sesji, a nawet po niej. Dzięki temu egzaminy wydają się być mniej stresujące.
  5. Wymarzona praca
    Już w trakcie studiów, możesz znaleźć prace swoich marzeń, dzięki nawiązanej przez wydział współpracy z największymi firmami i redakcjami w regionie.
  6. Nuda… a co to znaczy?
    Na WNPiD nuda Ci nie grozi… Spotkania z ambasadorami, politykami, dziennikarzami, a nawet byłymi prezydentami, ćwiczenia antyterrorystyczne, kursy pierwszej pomocy, wywiady, występy przed kamerami, to tylko ułamek z tego, co czeka na Was na WNPiD.
  7. Wsparcie w realizacji siebie
    Dzięki szerokiemu wsparciu kadry dydaktycznej oraz biura obsługi studentów, realizacja waszych pomysłów, nawet tych najbardziej zwariowanych (a takie lubimy najbardziej 😉) nie stanowi na WNPiD żadnego problemu. Wystarczy spojrzeć ile ciekawych projektów już zostało zrealizowanych przez naszych studentów i kto wie? Może twój pomysł będzie kolejny?
  8. Super BOS
    A propos Biura Obsługi Studentów. Czy wiedzieliście, że panie pracujące w BOS regularnie zajmują czołową lokatę podczas organizowanej na UAM ankietyzacji „Przyjazne Biuro Obsługi Studentów”? Innymi słowy, żarty i memy o nieprzyjaznych paniach z biura na WNPiD się nie sprawdzają. Tutaj załatwisz każdą swoją sprawę szybko i bezproblemowo.