fbpx

WNPiD na 5, czyli dlaczego warto zostać naszym studentem

fot. Kurier Akademicki facebook

Czy zastanawialiście się, dlaczego spośród wszystkich uczelni wyższych i ich wydziałów warto wybrać właśnie Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM? Nasi studenci, którzy zdecydowali się kontynuować swoją edukacyjną przygodę na studiach magisterskich z WNPiD już znają odpowiedź na to pytanie. Teraz pora, abyście i Wy ją poznali 😊 Przed Wami krótka lista pięciu korzyści ze studiowania na studiach II stopnia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM !

Po pierwsze – niezwykła atmosfera

Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM panuje wyjątkowa, przyjacielska atmosfera. Wszyscy tworzymy jedną „WNPiD-owską rodzinę”. Zarówno kadra naukowo-dydaktyczna, pracownicy, jak i studenci dokładają wszelkich starań, aby wszystkim się dobrze studiowało i pracowało. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami:

Szeroka gama partnerów – jeden z naszych największych atutów,

Dzięki zakrojonej na szeroką skalę Współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami, WNPiD daje duże możliwości rozwoju na rynku pracy już w trakcie trwania twoich studiów, jak i po ich zakończeniu. W ostatnich latach, mimo pandemii współpracowaliśmy m.in z Volkswagenem oraz Grupą iCEA.

Dobry absolwent to konkurencyjny pracownik

Staramy się, aby osoby kończące studia na tym wydziale były wszechstronne i konkurencyjne na rynku pracy, dlatego też nasze kierunki oraz programy dopasowane są do stale zmieniających się realiów i dostosowywane do potencjalnych pracodawców. Co więcej kończąc studia na WNPiD nabędziesz umiejętności nie tylko z zakresu twojego kierunku oraz zainteresowań, ale także otrzymasz wykształcenie w więcej niż jednym języku obcym. .

Pokaż nam swoje pasje i zainwestuj je w swoją przyszłość

Na WNPiD działa bardzo dużo kół naukowych oraz mediów studenckich, w które możesz się zaangażować. Stanowią one bowiem świetną okazję do realizacji swoich autorskich pomysłów i zainteresowań. Przedstaw swoje badania naukowe podczas licznych konferencji, stań przed kamerą lub za mikrofonem i realizuj siebie. Tylko od Ciebie zależy na co się zdecydujesz

Nie samą nauką student żyje

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oferuje niespotykaną na żadnym innym wydziale harmonię pomiędzy nauką a zabawą. W ciągu roku akademickiego odbywa się tutaj wiele imprez cyklicznych, takich jak Pierwszy Dzień Wiosny, czy Wielka Gala WNPiD, podczas których, studenci i wykładowcy bawią się razem.

Oto i one, 5 powodów dla których warto wybrać WNPiD na studia magisterskie, ale obiecujemy, że jest ich znacznie więcej 😉 Resztę odkryjcie sami już w październiku 😊 Dlatego, nie zwlekajcie i aplikujcie na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa już dziś!

Więcej informacji na temat rekrutacji oraz proponowanych kierunków studiów, a także tego jak wygląda życie studenta WNPiD znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/WNPiD/

Instagram: https://www.instagram.com/wnpid_uam/

Twitter: https://twitter.com/wnpid

Dowiedz się więcej...