fbpx

Nachodzi czwarty sezon Podcastu Maturalnego! 

MicrosoftTeams-image (17)

Za nami już trzy sezony Podcastu Maturalnego – projektu stworzonego dla Was, aby pomóc Wam w przygotowaniach do matury! Jednak nie zwalniamy tempa i już niedługo ruszamy z czwartym sezonem! Przekonajcie się jakich tematów możecie spodziewać się tym razem! 

O jakich tematach będziecie mieli okazję posłuchac tym razem? W najnowszym sezonie czeka na Was kolejna, nowa dawka wiedzy! Będziecie mogli posłuchać miedzy innymi o rywalizacji między USA a Chińską Republiką Ludową w XXI w., o której opowie Wam prof. Radosław Fiedler. Prof. Agnieszka Bielawska poruszy dla Was temat chadecji we współczesnym świecie. Zajmiemy się też populizmem omówionym przez prof. Artura Lipińskiego. Kolejnym tematem, który przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie Podcastu będzie dyplomacja w praktyce. Na ten temat posłuchać będziecie mogli od dr Magdaleny Lorenc. 

Garść statystyk

Łącznie nasz Podcast ma już 1631 odtworzeń na platformie Spotify, zdobywając 205 obserwujących! Największą popularnością, ze cieszy się odcinek o wybranych systemach politycznych świata. Podium dopełniają dwa odcinki z podobnego zakresu tematycznego (Typy współczesnych systemów politycznych i Monarchie we współczesnym świecie).

Poznajcie twórców Podcastu Maturalnego

Wobec tego zapraszamy Was do wypełnienia ankiety dotyczącej naszego Podcastu Maturalnego. Jesteśmy pewni, że dzięki niej dowiemy się więcej na temat Waszych preferencji i odczuć, co do Podcastu i będziemy mogli jeszcze bardziej dopasować się do formy i tematów, które Was interesują i są dla Was przydatne – a przecież właśnie o to chodzi! 

Najnowszy sezon Podcastu dostępny będzie już niedługo! Ciekawi? Do usłyszenia! 

W oczekiwaniu na najnowszy sezon zapraszamy do wysłuchania poprzednich, które znajdziecie dostepne na platformach Spotify i YouTube! Tym razem będziecie także mogli spotkać się z naszym Podcastem również na innych platformach – szczegóły juz niebawem!

Dowiedz się więcej...