fbpx

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na WNPiD

PFNiS 2023 (800 x 800 px)

Już 19 maja będziemy mieli okazję zobaczyć się na Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki! Z tej okazji nasz Wydział przygotował dla Was aż 7 ciekawych warsztatów i zajęć z różnych zakresów tematycznych, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zobaczcie z nami, co czeka na Was w tym roku!

Na zajęciach organizowanych przez nasz Wydział będziecie mieli okazję nie tylko nauczyć się wielu nowych rzeczy, ale także posłuchać i porozmawiać o ważnych społecznie tematach.

Na warsztatach będziecie mogli poznać podstawy pracy dziennikarza telewizyjnego, zobaczyć, jak wygląda dezinformacja w świecie nowych mediów, a także przekonać się, że możecie sami stworzyć swój własny podcast! Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was również warsztaty pisarskie oraz zajęcia, na których pokażemy Wam, że nagrywanie skutecznych Reelsów i TikToków może stać się waszą pracą i jest dobrym narzędziem w komunikacji marketingowej.

Oprócz tego porozmawiamy sobie o kreowaniu wizerunku w sieci, a także o ochronie naszej planety.

Wszystkie zajęcia odbędą się 19 maja na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa (ul. Uniwersytetu Poznańskiego, Poznań).

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi propozycjami zajęć dla Was, odsyłamy Was do strony internetowej, na której znajdziecie więcej szczegółów dot. każdego z warsztatów, a także możliwość rejestracji na zajęcia.

Zapraszamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia niedługo!

Dowiedz się więcej...