fbpx

Gra Miejska „Szlakiem europejskich noblistów”

Projekt bez tytułu (3)

Gdy za oknem robi się coraz cieplej, warto jest połączyć przyjemne z pożytecznym – czyli aktywne spędzanie czasu z nauką! Taką możliwość będziecie mieli już niedługo podczas organizowanej przez EUROPE DIRECT Poznań, Uniwersytet Adama Mickiewicza i Centrum Dokumentacji Europejskiej Grze Miejskiej!

Rok 2023 został ogłoszony Europejskim Rokiem Umiejętności. Właśnie dlatego tytuł Gry brzmi „Szlakiem europejskich noblistów”. Organizowana zabawa z pewnością przybliży uczestnikom osobowości świata nauki oraz ich dokonania. Będzie to także okazja do zdobycia ciekawych informacji nt. Unii Europejskiej, poznania i porozmawiania z wykładowcami UAM. Jednak przede wszystkim będzie to spora dawka wrażeń, a wszystko na świeżym powietrzu!

Do udziału w grze zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów i generalnie wszystkich, którzy są zainteresowani Grą Miejską! W grze mogą brać udział zespoły 2-4 osobowe. Pamiętajcie jednak, aby w każdym zespole była przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Oczywiście, przewidywane są także nagrody!

Wydarzenie odbędzie się 13 maja w godzinach 10:00-13:00 na Kampusie Morasko. Start oraz Meta gry znajdują się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, gdzie będzie się również znajdował punkt o pokojowej nagrodzie Nobla i nagrodzie z dziedziny literatury.
.

Aby wziąć udział w Grze, należy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy z linku poniżej:

Szczegółowe informacje, a także regulamin oraz potrzebne zgody znajdziecie na stronie internetowej EUROPE DIRECT.

Do zobaczenia na Kampusie Morasko!

Dowiedz się więcej...