fbpx

Rekrutacja na studia I stopnia. Dodatkowa tura

rekrutacja

Poznaliśmy już wyniki I tury rekrutacji na studia licencjackie. Jednak dla kandydatów, którzy nie wybrali jeszcze kierunku nie wszystko stracone! Uruchamiamy dodatkową rekrutację na studia I stopnia na kierunkach: Politologia i Zarządzanie państwem.

Rekrutacja: Politologia

Jesteś na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z kraju i ze świata? Chcesz poznać świat wielkiej polityki? Marzysz o tym by zostać aktywistą społecznym i działać skutecznie w przestrzeni publicznej? Politologia to znakomity wybór – otwiera wiele możliwości rozwoju zawodowego od pracy w marketingu politycznym po karierę polityczną. Zrozum otaczający Cię świat i wykorzystaj jego możliwości!

W trakcie studiów poznasz zasady funkcjonowania współczesnych państw oraz organizacji społecznych, zrozumiesz reguły politycznej rywalizacji, dowiesz się czym jest władza oraz jakie pokusy czyhają na tych, którzy ją sprawują.

Adam Bratka, student politologii

Rekrutacja: Zarządzanie państwem

Marzysz o karierze w instytucjach publicznych oraz o zajmowaniu stanowisk kierowniczych i menedżerskich w sektorze publicznym? Jeśli tak – dołącz do nas i wybierz unikatowy kierunek Zarządzanie Państwem! Zyskasz wiedzę, umiejętności i kompetencje, które są niezbędne przy wykonywaniu obowiązków zawodowych w administracji rządowej, samorządowej oraz innych instytucjach publicznych i społecznych. W trakcie trzech lat nauki poznasz wybrane elementy wiedzy o państwie, polityce, administracji oraz zarządzaniu publicznym. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu prawa i ekonomii.

Zarządzanie Państwem to połączenie wiedzy i praktyki, dzięki któremu otrzymasz sprofilowane wykształcenie umożliwiające podjęcie pracy zawodowej w szeroko rozumianym sektorze publicznym nowoczesnego państwa, a także instytucjach prywatnych współpracujących z tym sektorem.

Aleksandra Szczygieł, absolwentka Zarządzania państwem

Zapisy w ramach II naboru prowadzone są w Systemie Internetowej Rekrutacji. Rekrutacja trwa do 13 września.

Dowiedz się więcej...