fbpx

Prawo łaski | Wykład dr. Marcina Łukaszewskiego dla uczniów II LO w Koninie

DSC_2339

Prawo łaski było tematem poniedziałkowego wykładu dr. Marcina Łukaszewskiego dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Koninie. Spotkanie było okazją do przybliżenia historii stosowania prawa łaski, a także obecnych uwarunkowań stosowania tej praktyki.

Prawo łaski | Wykład dr. Marcina Łukaszewskiego dla uczniów II LO w Koninie

Dr Marcin Łukaszewski jest ekspertem w zakresie systemów politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Watykanu, Andory, Liechtensteinu, Monako i San Marino. Pracuje jako adiunkt w Zakładzie Kultury Politycznej WNPiD UAM, członek Grupy Badawczej „Inicjatywa Helwecka” i opiekun Klubu Debat UAM.

Prawo łaski | Wykład dr. Marcina Łukaszewskiego dla uczniów II LO w Koninie

Chcesz by Twoja klasa wzięła udział w zajęciach prowadzonych przez naszych wykładowców? Zobacz, co przygotowaliśmy dla Was w naszej ofercie:

Dowiedz się więcej...