fbpx

Zajęcia w Koninie i Stargardzie

436319135_935780915216152_4595365451979979170_n

Za nami tydzień pełen spotkań z uczniami szkół ponadpodstawowych. W czwartek, 18 kwietnia, gościliśmy w II Liceum Ogólnokształcące im K.K. Baczyńskiego w Koninie. Powodem naszej wizyty był VII Dzień Politologa, wydarzenie, w którym od lat bierzemy udział. W tym roku przygotowaliśmy dla licealistów z Konina dwa wykłady i warsztat. Dr Rafał Kamprowski poprowadził zajęcia nt. stanów nadzwyczajnych. Z kolei dr Artur Pohl przygotował wykład nt. protokołu dyplomatycznego. Warsztat praktyczny na temat inicjatyw i ruchów społecznych poprowadził mgr Mikołaj Sokolski.

Natomiast w piątek, 18 kwietnia, po raz kolejny odwiedziliśmy I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie. Podczas tamtejszego Festiwalu Nauki wykład na temat prawa azylowego i uchodźczego wygłosiła mgr Magdalena Bogucewicz. Z kolei mgr Maciej Skrzypek poprowadził zajęcia na temat mobilizacji młodych wyborców w Polsce. Dziennikarze Kuriera Akademickiego przygotowali dla licealistów warsztaty z wystąpień przed kamerą.

Jeśli chcesz także wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez naszych pracowników, to wejdź na stronę z naszą ofertą edukacyjną. Postaw na dawkę merytorycznej i praktycznej wiedzy!

Dowiedz się więcej...