fbpx

Z WNPiD na maturę Online powraca!

My Post (5)

W obliczu obecnej sytuacji epidemiologicznej nasze zdalne zajęcia przygotowujące do matury powracają. Od listopada rozpoczniemy cykl spotkań przygotowujących do egzaminów z historii i Wiedzy o Społeczeństwie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Prowadzone będą za pośrednictwem aplikacji Zoom. Planujemy by spotkania nie kolidowały uczniom z zajęciami szkolnymi, dlatego będą one odbywać się w godzinach popołudniowych.

Będzięmy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety. Chcemy by przygotowane wykłady i konwerstatoria odpowiadały potrzebom maturzystów.

Link do ankiety: https://forms.gle/XsJEaSvpfh5KbNo69 

Z mojej perspektywy zajęcia dla maturzystów bardzo mi pomogły. Zawsze można było się dogadać, co do prowadzenia wykładów, zaproponować swoje tematy, wyrazić opinie wiedząc, że nie zostanie się skrytykowanym. Duża dawka wiedzy przedstawiona w ciekawy sposób, a nie nudne prezentacje i ich omawianie. Oprócz zajęć przygotowujących do matury można było się też dowiedzieć jak wygląda wydział, studiowanie, co na pewno przyczyniło się do mojego wyboru kierunku.

Agata Kujbida, uczestniczka pierwszej edycji, aktualnie studentka I roku WNPiD.

W ubiegłym roku w zajęciach wzięło udział blisko 100 uczniów, którzy wzięli aktywny w 30 wykładach. Więcej o pierwszej edycji przeczytacie tutaj. O szczegółach będziemy informować Was w kolejnych wiadomościach. Już dziś zapraszamy do udziału w całym cyklu.

Kontakt i zapisy: maciej.skrzypek@amu.edu.pl.

Dowiedz się więcej...