fbpx

Ostatnia prosta przed maturą – zapraszamy na wykłady w kwietniu

wykłady

Spotkamy się z Wami od listopada 2020 r. i do tej pory zorganizowaliśmy ponad 30 wykładów. Każdy z nich to 80-minutowe spotkanie z wykładowcami lub studentami Wydziału Nauki Politycznych i Dziennikarstwa, którzy omawiają zagadnienia maturalne z zakresu WOSu i historii.

Przed Wam kluczowy moment przygotowań – ostatnie tygodnie to czas wytężonej pracy. By wyjść na przeciwko Waszym oczekiwaniom zapraszamy na kolejne wykłady online.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Co o naszych zajęciach mówią uczennice i uczniowie?

Do tej pory na nasze zajęcia zalogowało się łącznie ponad 1700 użytkowników. Co sądzą o naszych zajęciach? Zapytaliśmy ich o to w ankiecie.

Uważam, że Wasze wykłady są bardzo pomocne. Prezentacje są estetyczne, zawierające dużo najważniejszych informacji, a wykładowcy są sympatyczni. Nie mam żadnych sugestii.

Wykłady bardzo mi się podobały. Sposób ich przeprowadzenia był bardzo ładny. Całe to wydarzenie jest świetne. Mam nadzieję na kontynuację w kolejnych latach. Fajnie byłoby posłuchać o Stanach zjednoczonych i o wielkiej Brytanii. Dziękuję za to wszystko co robicie. Mimo że do matury trochę mi jeszcze zostało to już widzę owoce waszych działań przygotowujących. Wielkie dzięki!

Nie uczestniczyłam w wielu wykładach, ale szczerze mogę powiedzieć, że są przydatne. Sympatycznie słucha się osób, które mówią, szybko i zawsze chętnie odpowiadają na pytania czym rozwiewają wszelkie wątpliwości. Dzięki za to co robicie, do zobaczenia na kolejnych spotkaniach! 🙂

To wszystko co robicie jest na bardzo wysokim poziomie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam serdecznie!

Chcesz skorzystać z naszych zajęć? Dołącz do nas! Stworzyliśmy specjalną grupę facebookową.

Dowiedz się więcej...